Casa Terras Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa Terras Villa Limeira van 300 vierkante meter bevindt zich op 3 km afstand van João Batista Brum Kartodrome en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
Monumento Maçônico is op 10 rijminuten verderop gesitueerd. De nabijgelegen educatieve attracties zijn onder andere de Monumento à Corporação Musical Henrique Marques, gelegen op 3,1 km verderop. De gesitueerde in Limeira Casa Terras Villa bevindt zich binnen 15 rijden van Igreja de São Sebastião en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.
U kunt genieten van uitzicht over de tuin vanaf dit vakantiehuis.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van de 5-badkamer villa.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er Wi-Fi in Casa Terras Villa?
Ja, Casa Terras Villa biedt WiFi aan. - ❓
Is er een keuken in Casa Terras Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Terras Villa. - ❓
Wie zijn de meest regelmatige gasten in Casa Terras Villa?
Hoewel Casa Terras Villa vooral geliefd is bij zakengasten, zijn alle gasten welkom. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
De gasten kunnen met hun huisdieren in dit vakantiehuis verblijven. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van deze villa?
Gasten van deze villa hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Terras Villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Limeira zijn Estádio Major José Levy Sobrinho en João Batista Brum Kartodrome, die respectievelijk op 4 en 3 km van Casa Terras Villa liggen. Daarnaast is Monumento Maçônico (4,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.